Prezent dla młodej mamy, czyli co wybrać?

przez admin
Prezent dla młodej mamy

Kiedy w rodzinie pojawia się niemowlę, odwiedzające go osoby zazwyczaj to właśnie jemu przynoszą najwięcej prezentów. Warto jednak zakupić coś również świeżo upieczonej mamie. Młoda mama przeciążona nadmiarem obowiązków, może czuć się przemęczona na nowym etapie życia. Z tego względu, warto podarować jej upominek, który wywoła na jej twarzy uśmiech, odpręży ją czy pomoże w macierzyńskie. Jaki prezent warto kupić świeżo upieczonej mamie?

Plecak dla młodej mamy

Plecak jest dobrym pomysłem dla kobiety, która dopiero co powitała na świecie swoje dziecko. Z łatwością zmieści do niego wszelkie przedmioty, zarówno dla siebie, jak i dziecka. Dobrze, jeśli wybrany model posiada szelki, jak i karabińczyki z rzepami. Dzięki temu będzie go można wygodnie zamocować do wózka. Plecak powinien mieć również praktyczne opakowanie termoizolacyjne na butelkę, niewielką kosmetyczkę czy zawieszkę na klucze.

Chusta do noszenia niemowlęca

Praktyczny prezent dla mamy, jak i dziecka. Wpływa ona pozytywnie na relacje pomiędzy maluchem a młodą mamą, ponadto jest dla kobiety sporym odciążeniem. Nie trzeba nosić niemowlęcia przez długi czas na rękach, noszenie w chuście jest wygodne, bezpieczne, a przy tym maluch jest cały czas blisko swojej mamy.

Elektroniczna niania

Doskonały gadżet dla każdej kobiety mającej małe dziecko. Dzięki takiemu sprzętowi, mama uzyskuje podgląd, w dowolnym momencie do pokoju niemowlęcia, nie musi więc cały czas odrywać się od swoich obowiązków przychodząc do dziecka. Co ważne, działa ona nawet do 350 metrów i można ją używać w ogrodzie czy między piętrami w domu.

Roller do ćwiczeń

Doskonały upominek dla każdej kobiety, która chce szybko wrócić do formy po przebytej ciąży. Dzięki niemu może ona ćwiczyć nawet podczas opieki nad dzieckiem w domu. Takie urządzenie angażuje do pracy praktycznie całe ciało. W trakcie ćwiczeń pracują mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pośladków, grzbietu i ramion.

Poduszka dla mamy

Bardzo użyteczny gadżet, który przydaje się na co dzień podczas karmienia czy też zwykłego leżenia z dzieckiem. Poduszka dopasowuje się do kształtu ciała, gwarantując doskonałe podparcie wszystkich jego części. Taki upominek zapewnia także świetnie podparcie dla dziecka.

Laktator

Urządzenie bardzo przydatne każdej karmiącej mamie. Dzięki niemu, można odprowadzić mleko z piersi, na przykład, kiedy mama chce wyjść gdzieś bez dziecka, zostawiając mu jednak pokarm.

Bawełniany szlafrok albo bielizna dla kobiety karmiącej

Innym dobrym pomysłem na upominek dla świeżo upieczonej mamy jest miękki szlafrok czy też bielizna dla kobiety karmiącej. Taki prezent przyda się nie tylko w szpitalu, ale i również w samym domu. To upominek praktyczny, które będzie z pewnością często użytkowany przez mamę. Piękny szlafrok, gwarantujący wysoki komfort jest świetnym prezentem, tak samo, jak bielizna przystosowana do karmienia piersią. Dzięki niej, sam proces karmienia będzie przebiegał sprawnie i szybko. Jest to bardzo pomocne rozwiązanie, za pomocą którego można szybko odprowadzić pokarm, bez konieczności ściągania bielizny.

Inne pomysły na prezent dla młodej mamy

  • kosmetyki- każda młoda mama ucieszy się z wysokiej jakości kosmetyków, które pomogą jej zadbać o swój wygląd po porodzie
  • kubek- najlepiej taki ze specjalną dedykacją
  • bon do spa- bon na relaksujący masaż czy zabiegi pielęgnacyjne, przydadzą się każdej mamie, która niedawno urodziła dziecko
  • multiramka na zdjęcia- w niej kobieta może umieścić zdjęcia z niemowlęciem, jak i całą swoją rodziną
  • zestaw zapachowych świec- pomogą młodej mamie uspokoić swoje nerwy i zaznać chwilę relaksu
  • książka- najlepiej ta dopasowana do gustu danej osoby lub też na temat rodzicielstwa

You may also like